Advanced Search

Shitet apartament tek rruga e Barrikadave,perballe shkolles Sami Frasheri

86.000 €
Favorite
Your search results

Overview

  • Updated On:
  • 7 Shkurt, 2021
  • 1 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • Not Available Garages
  • 83 m2

Shitet apartament,1+1 te rruga e Barikadave perballe shkolles Sami Frasheri dhe ndodhet ne nje godine te re 7-kateshe.Gjendet ne katin e dyte dhe eshte totalisht i mobiluar.Perbehet nga nje sallon i madh me ballkon,nje dhome gjumi e madhe qe lidhet me ballkonin e sallonit,nje banje e bollshme,si dhe nje korridor me goxha hapesire.Eshte i pozicionuar ne zemer te Tiranes me pamje nga lulishtja dhe ka gjithcka te nevojshme afer.Edhe pse eshte pallat mbi rrugen kryesore apartamenti nuk ka zhurme,sepse eshte i pozicionuar nga ana e brendeshme e rruges.

City:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 25592
Price: 86.000 €
Property Size: 83 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Outdoor Details
balcony
Garden
Other Features
Chair Accessible
doorman
Elevator
front yard
333.44
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOO fees
333.44

Contact Me

Schedule a showing?
Call WhatsApp
You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.

Other Agents

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Similar Listings

15
Entire home

Shitet apartament 3+1+2 tek rruga Ndre Mjeda

118.000 €
Shitet apartment 3+1+2,banjo dhe nje ballkon te madh.Ndodhet ne katin e trete te nje palla [more]
Shitet apartment 3+1+2,banjo dhe nje ballkon te madh.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.(me hipoteke) Rr [more]
3 2 140 m2details
6
Entire home

Shitet apartament tek Fresku

45.000 €
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert [more]
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert.Me 2 dhoma,nje sallon,nj [more]
1 1 72 m2details
1
Entire home

Shitet apartament tek Kopshti Botanik

220.000 €
Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apa [more]
Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apartamenti eshte i perbere [more]
4 3 210 m2details
lm agency

Compare Listings

Properties agent