Gjeni shtëpinë perfekte

mos kërkoni. filloni dhe gjejeni me LM Real Estate
Advanced Search
Your search results

Lista e
Pronave

1

Shitet apartament dublex,prane Librit Univer...

125.000 €
  Shitet apartament dublex 75 m/2 prane librit universitar,totalisht i mobiluar dhe m [more]
  Shitet apartament dublex 75 m/2 prane librit universitar,totalisht i mobiluar dhe me hipoteke.Perbehet nga k [more]
1 1 75 m2details
7

Jepet me qera super apartament tek rruga Bog...

1.500 €
Apartament ne katin e 7 dhe me parkim.Ka super mobilim,ngrohje e ftohje qendrore dhe nje v [more]
Apartament ne katin e 7 dhe me parkim.Ka super mobilim,ngrohje e ftohje qendrore dhe nje verande te madhe.
11

Shitet ambient komercial prane Bllokut

550.000 €
Shitet ambient komercial prane bllokut.Kati zero me nje hapesire te vetme dhe te madhe.Esh [more]
Shitet ambient komercial prane bllokut.Kati zero me nje hapesire te vetme dhe te madhe.Eshet ndertim i ri dhe ka hi [more]
1 230 m2details
6
Entire home

Shitet apartament tek Fresku

45.000 €
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert [more]
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert.Me 2 dhoma,nje sallon,nj [more]
1 1 72 m2details
1
Entire home

Shitet apartament tek Kopshti Botanik

220.000 €
Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apa [more]
Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apartamenti eshte i perbere [more]
4 3 210 m2details
lm agency

Pronat
e reja

Skuadra
LM Real Estate

Kontakto

Kontakto permes formës së kontaktit

Ju telefonojmë

Na dërgo një mesazh dhe ne do ju telefonojmë brenda 24 orëve

Suport i shpejtë

Klientet tanë do marrin përgjigje të shpejtë për çdo pyetje

Compare Listings