click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Your search results

Blog Archives

Shitete apartament tek Kopshti Botanik

Shk 05, 2021
Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apartamenti eshte i perbere nga 4 dhoma gjumi,nje sallon te madh dhe tre tualete.Me nje pamje fantastike 360 grad ...
Continue reading
  • Advanced Search

    0 € to 1.500.000 €

  • Our Listings

  • Mortgage Calculator

Compare Listings