click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search

Properties listed in Entire home

1
Entire home

Shitet apartament tek Kopshti Botanik

220.000 €
Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apa [more]
Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apartamenti eshte i perbere [more]
4 3 210 m2details
lm agency
9
Entire home

Shitet apartament tek rruga e Barrikadave,pe...

86.000 €
Shitet apartament,1+1 te rruga e Barikadave perballe shkolles Sami Frasheri dhe ndodhet ne [more]
Shitet apartament,1+1 te rruga e Barikadave perballe shkolles Sami Frasheri dhe ndodhet ne nje godine te re 7-kates [more]
1 1 83 m2details
15
Entire home

Shitet apartament 3+1+2 tek rruga Ndre Mjeda

118.000 €
Shitet apartment 3+1+2,banjo dhe nje ballkon te madh.Ndodhet ne katin e trete te nje palla [more]
Shitet apartment 3+1+2,banjo dhe nje ballkon te madh.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.(me hipoteke) Rr [more]
3 2 140 m2details
6
Entire home

Shitet apartament tek Fresku

45.000 €
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert [more]
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert.Me 2 dhoma,nje sallon,nj [more]
1 1 72 m2details
  • Advanced Search

    0 € to 1.500.000 €

  • Our Listings

  • Mortgage Calculator

Compare Listings