click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Your search results

Shitete apartament tek Kopshti Botanik

Posted by lm agency on 05/02/2021
0

Shitet apartament prane Kopshtit Botanik,kati i trete,siperfaqe: 210 m2 + 60 m verande.Apartamenti eshte i perbere nga 4 dhoma gjumi,nje sallon te madh dhe tre tualete.Me nje pamje fantastike 360 grade te Tiranes.Eshte ne gjendje betoni ne menyre qe bleresi te kete mundesi te beje modifikime te ndryshme.Apartamenti ka edhe nje vend parikimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Advanced Search

    0 € to 1.500.000 €

  • Our Listings

  • Mortgage Calculator

Compare Listings