Gjeni shtëpinë perfekte

mos kërkoni. filloni dhe gjejeni me LM Real Estate
Advanced Search
Your search results

Lista e
Pronave

15
Entire home

Shitet apartament 3+1+2 tek rruga Ndre Mjeda

118.000 €
Shitet apartment 3+1+2,banjo dhe nje ballkon te madh.Ndodhet ne katin e trete te nje palla [more]
Shitet apartment 3+1+2,banjo dhe nje ballkon te madh.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.(me hipoteke) Rr [more]
3 2 140 m2details
1

Shitet apartament dublex,prane Librit Univer...

125.000 €
  Shitet apartament dublex 75 m/2 prane librit universitar,totalisht i mobiluar dhe m [more]
  Shitet apartament dublex 75 m/2 prane librit universitar,totalisht i mobiluar dhe me hipoteke.Perbehet nga k [more]
1 1 75 m2details
7

Jepet me qera super apartament tek rruga Bog...

1.500 €
Apartament ne katin e 7 dhe me parkim.Ka super mobilim,ngrohje e ftohje qendrore dhe nje v [more]
Apartament ne katin e 7 dhe me parkim.Ka super mobilim,ngrohje e ftohje qendrore dhe nje verande te madhe.
11

Shitet ambient komercial prane Bllokut

550.000 €
Shitet ambient komercial prane bllokut.Kati zero me nje hapesire te vetme dhe te madhe.Esh [more]
Shitet ambient komercial prane bllokut.Kati zero me nje hapesire te vetme dhe te madhe.Eshet ndertim i ri dhe ka hi [more]
1 230 m2details
6
Entire home

Shitet apartament tek Fresku

45.000 €
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert [more]
Shitet apratament 1+2,ndermjet Freskut dhe rruges “Ali Demi”,ne katin e katert.Me 2 dhoma,nje sallon,nj [more]
1 1 72 m2details

Pronat
e reja

Skuadra
LM Real Estate

Kontakto

Kontakto permes formës së kontaktit

Ju telefonojmë

Na dërgo një mesazh dhe ne do ju telefonojmë brenda 24 orëve

Suport i shpejtë

Klientet tanë do marrin përgjigje të shpejtë për çdo pyetje

Compare Listings